RC1608F825CS
MFR.Part #
RC1608F825CS
JLCPCB Part #
C4228824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS