RCS1608F4994CS
MFR.Part #
RCS1608F4994CS
JLCPCB Part #
C17660657
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS