RU1005FR091CS
MFR.Part #
RU1005FR091CS
JLCPCB Part #
C4037509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS