RCS2012F1541CS
MFR.Part #
RCS2012F1541CS
JLCPCB Part #
C17632611
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS