RCS1608F115CS
MFR.Part #
RCS1608F115CS
JLCPCB Part #
C4060441
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS