RC2012J561CS
MFR.Part #
RC2012J561CS
JLCPCB Part #
C17621902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS