RC0402J303CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J303CS
JLCPCB Part #
C4126823
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS