RC2012J5R1CS
MFR.Part #
RC2012J5R1CS
JLCPCB Part #
C4329884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS