RCS2012F300CS
MFR.Part #
RCS2012F300CS
JLCPCB Part #
C17611040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS