RCS2012J303CS
MFR.Part #
RCS2012J303CS
JLCPCB Part #
C17324576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS