RK102PJ9R1CS
MFR.Part #
RK102PJ9R1CS
JLCPCB Part #
C17602863
Description
2 4 62.5mW 9.1Ω ±300ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS