RC1608F1432CS
MFR.Part #
RC1608F1432CS
JLCPCB Part #
C3971571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS