RK102PJ1R1CS
MFR.Part #
RK102PJ1R1CS
JLCPCB Part #
C7283439
Description
1.1Ω 2 4 62.5mW ±300ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS