RCS1005F10R2CS
MFR.Part #
RCS1005F10R2CS
JLCPCB Part #
C17594568
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS