RCS1005F1022CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS1005F1022CS
JLCPCB Part #
C3962565
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS