RCS2012F1153CS
MFR.Part #
RCS2012F1153CS
JLCPCB Part #
C17594091
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS