RU2012JR012CS
MFR.Part #
RU2012JR012CS
JLCPCB Part #
C17495128
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS