IHLE2020CDER6R8M5A
MFR.Part #
IHLE2020CDER6R8M5A
JLCPCB Part #
C17593904
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
111mΩ 2.9A 3.2A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS