RCS2012F4421CS
MFR.Part #
RCS2012F4421CS
JLCPCB Part #
C17592973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS