RCS2012F4221CS
MFR.Part #
RCS2012F4221CS
JLCPCB Part #
C4203840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS