P0805E7411BBT
MFR.Part #
P0805E7411BBT
JLCPCB Part #
C4007808
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount