RC1608F1433CS
MFR.Part #
RC1608F1433CS
JLCPCB Part #
C17586539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS