RC0603F1R6CS
MFR.Part #
RC0603F1R6CS
JLCPCB Part #
C17579734
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS