RC0402F510CS
MFR.Part #
RC0402F510CS
JLCPCB Part #
C17531323
Description
-55℃~+125℃ 30mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS