RK73B1FRTTBL1R3J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL1R3J
JLCPCB Part #
C2582212
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 1.3Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS