RK73B1FRTTBL200G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL200G
JLCPCB Part #
C2582533
Description
-55℃~+125℃ 20V 20Ω 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS