1206W4F249JT5E
MFR.Part #
1206W4F249JT5E
JLCPCB Part #
C17962
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS