TC0650D2002T5E
MFR.Part #
TC0650D2002T5E
JLCPCB Part #
C425440
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS