RC1005F4751CS
MFR.Part #
RC1005F4751CS
JLCPCB Part #
C17506654
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS