RC1608F4R32CS
MFR.Part #
RC1608F4R32CS
JLCPCB Part #
C4086782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS