RCS1608J113CS
MFR.Part #
RCS1608J113CS
JLCPCB Part #
C4043112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS