RCS1005F4321CS
MFR.Part #
RCS1005F4321CS
JLCPCB Part #
C4198645
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS