RCS1608J201CS
MFR.Part #
RCS1608J201CS
JLCPCB Part #
C17499050
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS