RU2012FR043CS
MFR.Part #
RU2012FR043CS
JLCPCB Part #
C17689393
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS