RCS1608J203CS
MFR.Part #
RCS1608J203CS
JLCPCB Part #
C17447507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS