RCS1005J242CS
MFR.Part #
RCS1005J242CS
JLCPCB Part #
C17282864
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS