RCS1005F6492CS
MFR.Part #
RCS1005F6492CS
JLCPCB Part #
C17492204
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS