RC2012F3571CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012F3571CS
JLCPCB Part #
C4090622
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS