RC0402F7322CS
MFR.Part #
RC0402F7322CS
JLCPCB Part #
C17505107
Description
-55℃~+125℃ 30mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS