1206W4F180JT5E
MFR.Part #
1206W4F180JT5E
JLCPCB Part #
C17922
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS