TC0550B1004T5J
MFR.Part #
TC0550B1004T5J
JLCPCB Part #
C517540
Description
150V 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS