TC0525F5100T5E
MFR.Part #
TC0525F5100T5E
JLCPCB Part #
C83396
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS