RCS1608F1270CS
MFR.Part #
RCS1608F1270CS
JLCPCB Part #
C17480124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS