RC0402F18R2CS
MFR.Part #
RC0402F18R2CS
JLCPCB Part #
C4184605
Description
-55℃~+125℃ 18.2Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS