RU1608FR022CS
MFR.Part #
RU1608FR022CS
JLCPCB Part #
C4277325
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS