CMLD2004DO TR PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMLD2004DO TR PBFREE
JLCPCB Part #
C17464759
Package
SOT-563
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Series Connection 100nA@240V 1V@100mA 200mA 240V 250mW 4A 50ns SOT-563 Switching Diodes ROHS