1.5SMC9.1A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC9.1A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983557
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 112A 13.4V 50uA 7.78V 9.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS