RC0402F2R32CS
MFR.Part #
RC0402F2R32CS
JLCPCB Part #
C17446114
Description
-55℃~+125℃ 2.32Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS