RCS2012F2492CS
MFR.Part #
RCS2012F2492CS
JLCPCB Part #
C17559211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS