PCI20-680M-RC
MFR.Part #
PCI20-680M-RC
JLCPCB Part #
C17444757
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
400mA 400mA 68uH 860mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS